گالری عکس 12 تا از زیباترین گل های عاشقانه جهان

گالری عکس زیباترین گل های خوشگل و گل های عاشقانه جهان

گالری زیر، عکس زیباترین گل های عاشقانه جهان است که از سایت های مرجع خارجی جمع آوری شده و می توانید از این عکس های گل برای پروفایل و والپیپر خود استفاده کنید.

برای مشاهده عکس کامل گل ها روی آن ها کلیک کنید.

 

*روان شناسان  توصیه می کنند دیابتی ها برای “آرامش اعصاب” و تسکین درد هایشان روزانه با بو کشیدن یک عدد گل می توانند از بسیاری از درد های روحی و عصبی که در دیابتی ها بسیار شایع است خلاص شوند.

*بررسی ها نشان می دهند اضافه کردن بو و عطر هایی مناسب در فضای خانه باعث بالا رفتن قند خون شده و دیابتی ها با بو کردن گل کمتر دچار “افت قند خون” می شوند.

*گفتنی است بوهای مختلف طبیعت تاثیرات زیادی برای سلامتی دارند و حتی لاغری و چاقی نیز ارتباط مستقیمی با بو کشیدن گل ها دارند و مطالعات نشان می دهند بو کشیدن گل اشتها را تحریک کرده و سلول های گیرنده در بدن فعالیتشان چندین برابر می شود.

*بوئیدن گل ها به ویژه گل رز جهت تقویت حافظه بسیار موثر است.

*محققان دریافته اند با بوئیدن گل رز قسمتی از مغز که متعلق به یادگیری است را تقویت می کند. هم چنین تاکید می شود بوئیدن گل ها هنگام خواب تاثیر بیشتر بر مغز خواهد گذاشت.

 

عکس زیبا از گل های رمانتیک جهان

گالری گل های عاشقانه دنیا

زیباترین گل های رمانتیک

*رایحه ی گل می تواند باعث تقویت حافظه و آرامش باشد. «بوها» مى توانند بر روند ساخته شدن هورمون ها، گرایش هاى شخصى، حرارت بدن، سطح هورمون ها، ساخته شدن انسولین، سوخت و ساز بدن، سطح هورمون استرس، هورمون هاى جنسى، سیستم دفاعى بدن، افكار و واكنش هاى آگاهانه اثر بگذارند.

عکس گل های سفید و زیبا

عکس گل های دو نفره و عاشقانه برای پروفایل

 

*گل ها کاملاً سالم و بدون عوارض بوده و در واقع یک معجزه الهی هستند که با خود شعور الهی به همراه دارند. آن ها می توانند افراد سخت‌گیر و منتقد را به انسان هایی انعطاف پذیر و مهربان، انسان های خسته را به انسان های پرانرژی و افراد غمگین و مضطرب را به انسان هایی شاد و شجاع تبدیل کنند.

گالری عکس گل های صورتی عاشقانه و رمانتیک

 

*گل درمانی می تواند فرد را از استرس، غم، ناامیدی، احساس گناه و سرزنش، شک و تردید، عدم اعتماد به نفس، بی حوصلگی، حسادت و بدبینی نجات دهد.

گل های رمانتیک و دو نقره

گل قرمز عاشقانه

گالری عکس گل های عاشقانه جهان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*